Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - II тур [Харківська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:56:26, Деревянко Олег Андрійович, C.
Остання відправка: 4:59:54, Тодоров Максим Віталійович, D.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Обозний Максим Васильович 100 (1)
0:02:58
100 (2)
0:07:56
100 (2)
0:17:29
100 (1)
0:23:06
100 (25)
4:10:32
5 500
2-3 Пилаєв Ігор Ігорович 100 (1)
0:04:56
100 (1)
0:08:38
100 (2)
0:20:51
100 (1)
0:36:18
60 (55) 4 460
2-3 Попов Павло Олександрович 100 (1)
0:06:54
100 (1)
0:13:29
100 (1)
0:37:39
100 (1)
0:53:12
60 (11) 4 460
4 Матвейшин Дмитро Вікторович 100 (1)
0:02:52
100 (1)
0:07:08
100 (1)
0:17:51
100 (1)
0:24:59
50 (40) 4 450
5-10 Татарінова Юлія Максимівна 100 (1)
0:05:44
100 (1)
0:11:57
100 (3)
0:33:08
100 (1)
0:47:50
40 (18) 4 440
5-10 Шудренко Данило Максимович 100 (2)
0:10:17
100 (1)
0:17:56
100 (2)
0:42:31
100 (2)
1:10:38
40 (37) 4 440
5-10 Шкірко Ілля Юзефович 100 (1)
0:05:40
100 (1)
0:15:22
100 (1)
0:33:13
100 (1)
0:42:25
40 (21) 4 440
5-10 Човпан Ігор Сергійович 100 (1)
0:37:10
100 (1)
0:43:40
100 (1)
0:59:42
100 (2)
0:33:31
40 (33) 4 440
5-10 Зінов`єв Денис Валерійович 100 (2)
0:03:55
100 (3)
0:11:16
100 (9)
0:36:57
100 (1)
0:51:13
40 (25) 4 440
5-10 Яркін Денис Вадимович 100 (1)
0:06:07
100 (2)
0:16:26
100 (2)
0:50:37
100 (1)
1:13:54
40 (54) 4 440
11-28 Гассєєв Вадим Семенович 100 (1)
0:04:23
100 (1)
0:16:13
100 (4)
1:05:27
100 (1)
1:24:28
30 (14) 4 430
11-28 Коваль Георгій Андрійович 100 (1)
0:04:52
100 (4)
0:19:50
100 (8)
0:50:11
100 (1)
1:23:17
30 (22) 4 430
11-28 Піковець Артем Володимирович 100 (1)
0:06:05
100 (1)
0:13:10
100 (10)
2:58:06
100 (3)
3:16:58
30 (6) 4 430
11-28 Кварацхелія Давид Вахтангович 100 (2)
0:05:12
100 (4)
0:31:23
100 (1)
0:50:52
100 (2)
1:11:20
30 (10) 4 430
11-28 Уразовський Артем Владиславович 100 (1)
0:05:07
100 (1)
0:14:30
100 (2)
0:43:32
100 (1)
1:00:15
30 (11) 4 430
11-28 Захаров Дмитро Олегович 100 (1)
0:04:25
100 (3)
0:19:37
100 (2)
0:47:00
100 (4)
3:51:32
30 (20) 4 430
11-28 Сахнюк Устин Андрійович 100 (1)
0:07:01
100 (2)
0:15:33
100 (1)
0:55:09
100 (12)
3:25:49
30 (7) 4 430
11-28 Борейко Антон Олегович 100 (2)
0:04:41
100 (3)
0:21:12
100 (2)
1:33:59
100 (6)
3:00:43
30 (39) 4 430
11-28 Крячко Ірина Геннадіївна 100 (4)
1:05:27
100 (2)
0:25:55
100 (1)
0:59:05
100 (1)
1:16:55
30 (4) 4 430
11-28 Казаков Дмитро Олегович 100 (1)
0:04:10
100 (2)
0:14:49
100 (3)
0:31:54
100 (1)
0:43:52
30 (8) 4 430
11-28 Жаріхін Єгор Тимурович 100 (2)
0:08:11
100 (5)
0:19:24
100 (4)
0:47:45
100 (17)
2:14:51
30 (8) 4 430
11-28 Чуб Володимир Ігорович 100 (2)
0:06:54
100 (2)
0:16:47
100 (1)
0:43:34
100 (8)
1:59:49
30 (14) 4 430
11-28 Заозерська Софія Олександрівна 100 (1)
0:04:53
100 (4)
1:20:53
100 (7)
1:32:58
100 (4)
2:28:26
30 (23) 4 430
11-28 Вороной Андрій Станіславович 100 (1)
0:06:22
100 (3)
0:14:12
100 (1)
0:39:19
100 (1)
0:59:02
30 (49) 4 430
11-28 Рощупкін Дмитро Сергійович 100 (1)
0:06:24
100 (2)
0:21:53
100 (4)
1:01:12
100 (1)
1:18:38
30 (3) 4 430
11-28 Козюк Дмитро Леонтійович 100 (1)
0:05:12
100 (1)
0:20:23
100 (20)
3:13:33
100 (6)
3:21:16
30 (27) 4 430
11-28 Моргун Максим Богданович 100 (2)
0:06:19
100 (1)
1:04:59
100 (7)
2:29:59
100 (1)
0:31:07
30 (20) 4 430
11-28 Попович Ярослав Васильович 100 (1)
0:05:33
100 (1)
0:16:27
100 (2)
1:17:40
100 (1)
0:47:43
30 (25) 4 430
29 Бондаренко Михайло Богданович 100 (1)
0:07:15
96 (4) 100 (4)
1:47:05
100 (3)
2:17:10
30 (8) 3 426
30-49 Браташ Максим Сергійович 100 (1)
0:11:24
100 (1)
0:17:55
100 (1)
0:46:25
100 (1)
1:05:56
20 (12) 4 420
30-49 Кудрявцев Дмитро Юрійович 100 (1)
0:08:48
100 (3)
0:29:27
100 (1)
0:51:11
100 (7)
1:53:32
20 (9) 4 420
30-49 Тесля Юлія Сергіївна 100 (1)
0:06:29
100 (1)
0:13:01
100 (8)
1:29:58
100 (3)
2:07:24
20 (11) 4 420
30-49 Сдобнов Артем Дмитрович 100 (2)
0:07:22
100 (2)
0:14:35
100 (7)
0:41:33
100 (2)
0:54:29
20 (21) 4 420
30-49 Гладков Юрій В`ячеславович 100 (1)
0:07:06
100 (1)
0:11:22
100 (2)
0:27:48
100 (1)
0:44:26
20 (7) 4 420
30-49 Бояринцев Максим Олександрович 100 (3)
0:10:12
100 (1)
0:17:22
100 (10)
2:41:26
100 (1)
1:55:23
20 (9) 4 420
30-49 Деревянко Олег Андрійович 100 (1)
0:04:32
100 (2)
0:18:13
100 (21)
4:56:26
100 (1)
1:19:18
20 (5) 4 420
30-49 Куцин Андрій Сергійович 100 (1)
0:10:59
100 (2)
0:24:20
100 (6)
2:02:50
100 (4)
2:15:31
20 (11) 4 420
30-49 Рябовол Олександр Юрійович 100 (1)
0:06:14
100 (1)
0:15:24
100 (1)
0:56:22
100 (1)
1:11:18
20 (16) 4 420
30-49 Філенко Нікіта Олексійович 100 (1)
0:04:33
100 (1)
0:15:08
100 (2)
0:33:27
100 (3)
2:04:05
20 (13) 4 420
30-49 Пермяков Ілля Костянтинович 100 (1)
0:04:34
100 (1)
0:11:43
100 (3)
1:10:23
100 (4)
1:54:24
20 (6) 4 420
30-49 Овчинников Павло Євгенович 100 (1)
0:05:07
100 (1)
0:14:14
100 (1)
0:44:03
100 (1)
0:57:14
20 (6) 4 420
30-49 Пасько Павло Григорович 100 (1)
0:06:25
100 (4)
0:15:26
100 (18)
0:59:31
100 (1)
1:38:44
20 (21) 4 420
30-49 Лисойван Антон Володимирович 100 (3)
0:06:10
100 (1)
0:11:50
100 (1)
0:34:43
100 (1)
0:44:22
20 (2) 4 420
30-49 Галіба Меліса Сергївна 100 (2)
0:10:44
100 (4)
0:35:18
100 (5)
2:36:53
100 (3)
1:57:26
20 (14) 4 420
30-49 Гай Дмитро Іванович 100 (2)
0:04:54
100 (2)
0:09:35
100 (19)
1:50:38
100 (3)
2:26:38
20 (10) 4 420
30-49 Нетіпа Микита Олександрович 100 (1)
0:05:24
100 (1)
0:14:02
100 (14)
2:09:03
100 (2)
1:38:05
20 (9) 4 420
30-49 Полежака Арсенiй Дмитрович 100 (2)
0:07:21
100 (3)
0:26:04
100 (4)
1:05:22
100 (1)
1:39:46
20 (3) 4 420
30-49 Носенко Микита Дмитрович 100 (3)
0:07:52
100 (2)
0:24:52
100 (9)
2:31:03
100 (4)
3:16:34
20 (9) 4 420
30-49 Коровкін Нікіта Валерійович 100 (1)
0:05:24
100 (8)
0:25:19
100 (4)
1:13:56
100 (19)
3:37:15
20 (12) 4 420
50 Нікора Дмитро Ігорович 100 (2)
0:07:59
96 (15) 100 (6)
1:21:33
100 (1)
1:50:49
20 (1) 3 416
51-59 Гончаров Денис Сергійович 100 (1)
0:10:13
100 (1)
0:20:12
100 (4)
1:02:27
100 (7)
2:56:15
10 (4) 4 410
51-59 Грабар Олексій Володимирович 100 (1)
0:06:12
100 (1)
0:20:53
100 (3)
1:12:16
100 (6)
1:51:50
10 (23) 4 410
51-59 Бєгунов Ілля Олексійович 100 (3)
0:11:01
100 (1)
0:18:20
100 (16)
3:42:27
100 (2)
2:22:45
10 (4) 4 410
51-59 Ткач Пилип Валерійович 100 (1)
0:11:53
100 (1)
0:23:23
100 (29)
4:31:34
100 (1)
1:30:10
10 (7) 4 410
51-59 Рощупкін Михайло Сергійович 100 (7)
0:20:06
100 (4)
0:33:19
100 (5)
1:08:23
100 (9)
2:17:39
10 (21) 4 410
51-59 Харченко Федір Олександрович 100 (2)
0:10:26
100 (3)
0:42:55
100 (5)
3:09:41
100 (4)
3:18:00
10 (6) 4 410
51-59 Андронов Герман Володимирович 100 (2)
0:08:02
100 (14)
3:26:30
100 (5)
2:19:25
100 (3)
2:51:54
10 (5) 4 410
51-59 Попович Олександр Дмитрович 100 (1)
0:08:36
100 (6)
2:35:16
100 (4)
2:30:48
100 (6)
3:58:06
10 (3) 4 410
51-59 Харетоненко Михайло Олександрович 100 (1)
0:09:37
100 (2)
0:31:22
100 (9)
2:11:30
100 (1)
3:43:13
10 (1) 4 410
60-62 Рябцев Денис Олександрович 100 (1)
0:11:18
100 (1)
0:27:38
100 (10)
2:38:20
88 (15) 20 (6) 3 408
60-62 Кіценко Олександр Юрійович 100 (1)
0:05:32
100 (2)
0:12:21
100 (15)
1:29:37
88 (13) 20 (7) 3 408
60-62 Лазуренко Ілля Олександрович 100 (1)
0:09:09
100 (3)
0:24:03
100 (9)
2:04:43
88 (28) 20 (18) 3 408
63 Кочетов Дмитро Анатолійович 100 (4)
0:16:46
96 (3) 100 (3)
1:24:14
100 (2)
2:07:05
10 (2) 3 406
64-65 Гриненко Валерій Владиславович 100 (4)
0:06:56
100 (3)
0:17:59
84 (45) 100 (6)
1:35:26
20 (2) 3 404
64-65 Малєєв Олексій Сергійович 100 (1)
0:06:19
100 (1)
0:19:21
74 (15) 100 (5)
3:07:47
30 (6) 3 404
66 Плотніков Ілля Сергійович 100 (7)
1:25:34
100 (6)
1:45:38
100 (19)
3:33:25
100 (2)
3:58:35
0 (2) 4 400
67 Голясова Дар’я Дмитрівна 100 (1)
0:08:58
100 (2)
0:31:06
100 (5)
1:26:01
88 (6) 10 (1) 3 398
68-70 Маценко Дмитро Олександрович 100 (1)
0:06:02
100 (1)
0:19:38
100 (5)
2:52:37
73 (1) 20 (15) 3 393
68-70 Бабак Данііл Володимирович 100 (4)
0:11:44
100 (5)
4:14:26
100 (6)
1:39:48
73 (1) 20 (5) 3 393
68-70 Жадан Костянтин Андрійович 100 (1)
0:15:58
100 (1)
0:24:53
100 (1)
1:50:27
73 (1) 20 (3) 3 393
71-73 Пітенко Олексій Євгенович 100 (1)
0:10:44
100 (1)
0:32:44
72 (17) 100 (3)
3:03:21
20 (1) 3 392
71-73 Панов Максим Ігорович 100 (1)
0:06:35
100 (1)
0:20:15
72 (5) 100 (6)
2:58:43
20 (11) 3 392
71-73 Першина Анастасія Андріївна 100 (1)
0:07:46
100 (1)
0:17:05
72 (12) 100 (3)
3:15:07
20 (2) 3 392
74 Бондаренко Катерина Тарасівна 100 (1)
0:07:21
100 (1)
0:32:24
100 (2)
1:20:05
69 (12) 20 (15) 3 389
75 Лінник Олена Степанівна 100 (1)
0:05:35
100 (1)
0:13:51
100 (1)
0:34:29
64 (4) 20 (4) 3 384
76-78 Кубарєв Ілля Олександрович 100 (4)
0:10:51
100 (2)
0:26:57
100 (2)
2:22:12
73 (5) 10 (4) 3 383
76-78 Щербінін Павєл Денисович 100 (1)
0:08:04
100 (2)
0:32:07
100 (21)
4:09:53
73 (5) 10 (5) 3 383
76-78 Семченко Олексiй Сергiйович 100 (1)
0:07:05
100 (2)
0:21:33
100 (5)
1:18:15
73 (5) 10 (3) 3 383
79 Потапчук Тетяна Олексіївна 100 (2)
0:40:05
100 (1)
1:01:23
72 (4) 100 (2)
1:59:12
10 (1) 3 382
80 Жаріхін Ігнат Тимурович 100 (2)
0:11:38
100 (2)
0:38:39
98 (12) 73 (5) 10 (3) 2 381
81-82 Храмцов Денис Ігорович 100 (1)
0:12:02
100 (1)
0:41:36
100 (5)
3:37:32
68 (2) 10 (1) 3 378
81-82 Шумейко Максим Денисович 100 (2)
1:43:49
100 (12)
1:36:26
68 (41) 100 (2)
2:50:29
10 (1) 3 378
83 Азуз Амір АхмадІбрагім 100 (3)
0:37:27
100 (2)
0:59:16
84 (1) 73 (4) 20 (10) 2 377
84-85 Сігалов Володимир Володимирович 100 (1)
0:08:25
100 (8)
0:57:59
92 (12) 73 (1) 10 (1) 2 375
84-85 Токар Костянтин Олександрович 100 (1)
0:12:58
100 (1)
0:29:56
100 (1)
1:14:47
55 (1) 20 (4) 3 375
86-88 Кузьменко Пилип Михайлович 100 (1)
0:11:12
100 (2)
0:31:37
100 (11)
2:36:16
73 (9) 0 (1) 3 373
86-88 Матюшенко Іван Миколайович 100 (2)
0:11:40
100 (1)
0:19:22
100 (35) 73 (9) 0 (2) 2 373
86-88 Шевченко Тимур Антонович 100 (2)
0:04:34
100 (2)
0:20:31
100 (7)
2:37:30
73 (22)   3 373
89 Подшивалова Ольга Євгеніївна 100 (2)
0:08:20
100 (1)
0:21:52
72 (11) 100 (10)
2:46:15
0 (3) 3 372
90 Колос Софія Андріївна 100 (4)
1:08:37
100 (6)
1:03:17
100 (3)
4:34:22
49 (8) 20 (2) 3 369
91 Порохняк Володимир Юрійович 100 (1)
0:09:00
100 (2)
0:44:21
84 (22) 73 (16) 10 (3) 2 367
92-94 Семенченко Вадим Дмитрович 100 (1)
0:08:09
100 (1)
0:20:32
72 (11) 73 (5) 20 (3) 2 365
92-94 Денисков Святослав Ігорович 100 (1)
0:06:23
100 (1)
0:15:33
100 (3)
1:01:03
55 (6) 10 (3) 3 365
92-94 Ломакін Володимир Васильович 100 (1)
0:07:47
100 (1)
0:16:28
100 (4)
1:28:21
55 (6) 10 (2) 3 365
95 Чуканов Єгор Артемович 100 (4)
0:07:27
100 (1)
0:17:44
100 (1)
1:11:20
49 (18) 10 (1) 3 359
96 Уманський Лев Михайлович 100 (4)
0:12:43
100 (8)
2:19:33
100 (7)
4:02:32
46 (5) 10 (3) 3 356
97-102 Білецька Аліна Романівна 100 (1)
0:10:30
100 (2)
0:27:28
62 (3) 73 (2) 20 (1) 2 355
97-102 Мещерякова Анастасія Іванівна 100 (1)
0:18:28
100 (2)
1:03:16
100 (1)
2:13:55
55 (3) 0 (3) 3 355
97-102 Вовченко Вікторія Олександрівна 100 (4)
2:03:09
100 (1)
0:28:07
72 (11) 73 (8) 10 (4) 2 355
97-102 Коваленко Маргарита Сергіївна 100 (1)
0:12:19
100 (2)
1:54:31
72 (9) 73 (3) 10 (5) 2 355
97-102 Керимов Ілля Ельчинович 100 (1)
0:07:43
100 (1)
0:28:28
72 (6) 73 (4) 10 (2) 2 355
97-102 Шимко Сергій Олексійович 100 (4)
0:09:59
100 (10)
4:13:22
55 (6) 100 (8)
4:10:13
0 (2) 3 355
103 Тращій Микита Сергійович 100 (1)
0:06:30
100 (2)
0:15:43
70 (21) 73 (6) 10 (4) 2 353
104 Порошкін Антон Сергійович 100 (3)
4:00:56
100 (1)
0:49:39
68 (13) 73 (2) 10 (1) 2 351
105 Хмелик Олег Володимирович 100 (1)
0:05:14
100 (6)
0:43:42
79 (31) 67 (13)   2 346
106-108 Тодоров Максим Віталійович 100 (1)
0:07:15
100 (1)
0:27:17
72 (20) 73 (11) 0 (1) 2 345
106-108 Тішонко Олексій Максимович 100 (2)
0:19:07
100 (3)
0:45:07
72 (7) 73 (8)   2 345
106-108 Салигін Юрій Віталійович 100 (2)
0:24:20
100 (4)
1:11:52
62 (5) 73 (2) 10 (2) 2 345
109 Сапєлкін Борис Костянтинович 100 (3)
0:08:23
100 (4)
2:30:46
72 (5) 62 (4) 10 (1) 2 344
110 Лещинський Владислав Володимирович 100 (1)
0:13:37
100 (2)
0:21:56
23 (1) 100 (4)
4:09:46
20 (2) 3 343
111 Степанов Михайло Володимирович 100 (1)
0:06:04
100 (2)
0:15:29
100 (11)
1:57:14
40 (5) 0 (1) 3 340
112 Ковальчук Єремій Юрійович 100 (3)
0:07:41
100 (4)
1:04:17
100 (6)
2:45:58
37 (14)   3 337
113 Кабалянц Анастасія Петрівна 100 (1)
0:08:38
100 (8)
3:11:21
72 (8) 64 (3)   2 336
114 Пашковський Вадим Олександрович 100 (1)
0:08:14
100 (6)
3:27:04
23 (4) 100 (2)
3:37:19
10 (4) 3 333
115 Аксьонов Вадим Сергійович 100 (2)
0:15:18
100 (4)
0:36:56
20 (4) 100 (3)
4:11:20
10 (6) 3 330
116 Кісельов Олександр Русланович 100 (1)
0:18:12
100 (2)
0:42:11
90 (1) 36 (3)   2 326
117 Дімітрієв Владислав Віталійович 100 (1)
0:05:35
100 (2)
0:19:35
41 (7) 73 (3) 10 (4) 2 324
118-119 Голодніков Дмитро Павлович 100 (3)
0:14:16
100 (5)
0:39:46
72 (9) 49 (5) 0 (1) 2 321
118-119 Загоруйко Антон Анатолійович 100 (3)
0:15:39
100 (13)
2:10:47
82 (6) 19 (4) 20 (2) 2 321
120 Сюсько Василь Васильович 100 (4)
0:15:01
100 (1)
0:32:20
20 (11) 100 (1)
1:55:25
0 (10) 3 320
121-122 Бойко Єгор Сергійович 100 (1)
0:06:22
100 (2)
0:32:30
26 (6) 73 (5) 20 (5) 2 319
121-122 Синельніков Олександр Олександрович 100 (1)
0:13:16
100 (1)
0:33:18
26 (6) 73 (3) 20 (2) 2 319
123-124 Жувак Богдан Русланович 100 (3)
0:13:57
100 (6)
3:24:26
18 (11) 100 (2)
4:00:33
  3 318
123-124 Казюта Іван Дмитрович 100 (1)
0:30:50
92 (3) 16 (1) 100 (2)
2:57:20
10 (3) 2 318
125 Божко Юрій Олексійович 100 (2)
0:34:47
100 (3)
2:20:36
16 (1) 100 (1)
3:28:56
0 (4) 3 316
126 Горкун Олександр Валерійович 100 (3)
0:14:13
100 (4)
0:48:18
100 (3)
2:17:38
10 (2) 0 (1) 3 310
127 Момот Олег Мирославович 100 (2)
0:13:01
100 (2)
0:43:07
26 (4) 73 (3) 10 (2) 2 309
128 Гамов Олексiй Андрiйович 100 (1)
0:10:30
100 (8)
3:59:09
8 (13) 100 (1)
4:20:06
  3 308
129-130 Мельникович Микита Сергійович 100 (4)
3:47:06
100 (1)
0:34:15
66 (22) 40 (4) 0 (1) 2 306
129-130 Рубін Юхим Едуардович 100 (2)
0:21:53
100 (1)
0:33:12
51 (3) 55 (5)   2 306
131-132 Дерека Артем Володимирович 100 (3)
0:18:46
100 (15)
2:18:43
12 (11) 73 (3) 20 (7) 2 305
131-132 Ткачов Захар Олексійович 100 (1)
0:14:10
92 (1) 64 (8) 49 (4)   1 305
133 Лебідь Михайло Вікторович 100 (1)
0:15:01
100 (8)
0:51:03
20 (5) 73 (13) 10 (2) 2 303
134 Пономаренко Олексій Валерійович 100 (3)
0:19:05
100 (2)
0:50:36
29 (14) 73 (2)   2 302
135 Баранніков Валентин Олексійович 100 (2)
0:12:13
100 (3)
1:28:06
8 (1) 73 (3) 20 (2) 2 301
136 Сіконенко Антон Григорійович 100 (1)
0:07:41
100 (2)
1:31:44
0 (1) 100 (4)
2:04:58
0 (4) 3 300
137-140 Трегубенко Максим Андрійович 100 (1)
0:20:11
100 (1)
0:44:07
16 (3) 73 (9) 10 (5) 2 299
137-140 Чорногуб Дмитро Олександрович 100 (3)
0:08:47
100 (2)
1:04:41
16 (1) 73 (8) 10 (6) 2 299
137-140 Ковальов Михайло Ігорович 100 (9)
1:36:00
100 (4)
0:45:29
16 (2) 73 (17) 10 (8) 2 299
137-140 Загревський Дмитро Олегович 100 (1)
0:23:33
100 (2)
1:42:06
16 (5) 73 (3) 10 (1) 2 299
141-142 Лігай Віктор Олексійович 100 (3)
0:24:28
100 (2)
0:52:36
  73 (7) 20 (5) 2 293
141-142 Деркач Іван Віталійович 100 (2)
0:16:05
100 (1)
0:36:35
20 (22) 73 (2)   2 293
143 Лобас Дар’я Олександрівна 100 (1)
0:56:02
100 (3)
1:14:39
92 (22)     2 292
144-145 Зайцев Максим Андрійович 100 (2)
0:17:12
100 (4)
0:53:45
18 (12) 73 (11) 0 (2) 2 291
144-145 Волков Дем’ян Сергійович 100 (1)
0:05:55
100 (1)
0:28:20
18 (21) 73 (7)   2 291
146-149 Шайко Владислав Олександрович 100 (1)
0:09:30
100 (4)
1:58:44
16 (2) 73 (3) 0 (16) 2 289
146-149 Туренко Назар Олегович 100 (3)
0:10:11
100 (7)
0:45:13
16 (1) 73 (15) 0 (1) 2 289
146-149 Кириченко Кирило Павлович 100 (1)
0:14:16
100 (1)
0:39:52
16 (18) 73 (6) 0 (1) 2 289
146-149 Фролов Іван Володимирович 100 (2)
0:07:44
100 (20)
1:39:21
16 (8) 73 (14)   2 289
150 Норков Арсеній Сергійович 100 (1)
0:11:51
80 (5) 14 (5) 73 (2) 20 (2) 1 287
151-152 Лейба Михайло Андрійович 100 (5)
0:31:25
100 (1)
1:03:27
18 (7) 67 (5)   2 285
151-152 Кошевой Владислав Дмитрович 100 (2)
0:12:13
100 (4)
0:47:43
12 (5) 73 (2) 0 (1) 2 285
153-154 Абакумов Владислав Олексійович 90 (1) 96 (1) 16 (4) 71 (1) 10 (2) 0 283
153-154 Курганський Андрій Романович 100 (2)
1:17:35
100 (3)
0:55:41
0 (1) 73 (1) 10 (3) 2 283
155 Умнов Кірил Геннадійович 100 (1)
0:05:29
100 (3)
0:33:29
22 (13) 49 (9) 10 (1) 2 281
156 Микитчук Владислав Михайлович 100 (1)
0:14:09
100 (1)
0:35:57
16 (2) 40 (9) 20 (3) 2 276
157 Однокоз Данило Олегович 100 (2)
0:09:30
100 (5)
1:25:30
2 (3) 73 (9) 0 (3) 2 275
158 Голтяй Артем Сергійович 100 (3)
0:17:31
96 (4) 5 (13) 73 (15) 0 (3) 1 274
159-161 Мурзіна Вікторія Станіславівна 100 (2)
0:11:46
100 (1)
0:35:31
72 (14)     2 272
159-161 Григоренко Володимир Сергійович 100 (2)
0:10:11
100 (2)
0:30:41
18 (21) 34 (11) 20 (2) 2 272
159-161 Камалова Еліна Максимівна 100 (2)
4:38:39
100 (2)
4:29:53
72 (5) 0 (2) 0 (1) 2 272
162 Семененко Артур Владиславович 90 (1) 92 (1) 14 (10) 73 (2) 0 (1) 0 269
163 Буцулін Ігор Олександрович 100 (1)
0:31:02
100 (1)
0:57:45
17 (8) 49 (2)   2 266
164-165 Прохорчук В’ячеслав Ігорович 100 (1)
0:07:50
100 (2)
0:34:36
16 (8) 49 (1)   2 265
164-165 Федорченко Микола Володимирович 100 (13)
1:45:13
92 (4)   73 (1)   1 265
166 Винокуров Данііл Олександрович 100 (3)
0:11:53
100 (3)
0:26:17
16 (1) 46 (2) 0 (5) 2 262
167-168 Кравченко Віктор Дем’янович 100 (2)
0:15:09
100 (2)
0:33:39
32 (8) 7 (4) 20 (16) 2 259
167-168 Курсін Никита Дмитрович 100 (3)
0:24:19
100 (5)
2:26:16
16 (3) 43 (2) 0 (3) 2 259
169 Новиков Гліб Костянтинович 100 (1)
0:18:04
100 (5)
1:24:02
  34 (3) 10 (3) 2 244
170 Власов Михайло Сергійович 100 (1)
0:15:25
100 (1)
0:38:18
32 (5) 7 (5) 0 (3) 2 239
171 Пашковський Артем Вадимович 100 (3)
0:15:59
100 (1)
0:52:01
36 (2)     2 236
172-173 Столбецький Юрій Олександрович 95 (3) 80 (1) 16 (14) 37 (2) 0 (1) 0 228
172-173 Юзков Олександр Миколайович 100 (10)
4:23:45
100 (20)
4:06:13
  28 (6)   2 228
174 Петрикін Нікіта Ігорович 100 (1)
0:15:19
100 (1)
0:43:02
16 (2) 7 (1) 0 (1) 2 223
175 Лучанінов Вячеслав Максимович 100 (3)
0:13:05
100 (2)
0:43:08
16 (10)   0 (1) 2 216
176 Котелевець Владислав Сергійович 100 (2)
0:11:00
100 (3)
1:55:19
14 (9) 0 (1) 0 (1) 2 214
177 Осиченко Ілля Олександрович 30 (5) 100 (1)
0:37:59
10 (2) 73 (1) 0 (1) 1 213
178 Тарасова Діана Русланівна 100 (7)
2:31:59
100 (3)
4:01:31
12 (2)     2 212
179 Плахотя Антон Олександрович 90 (1) 100 (1)
0:47:20
0 (2)   20 (2) 1 210
180 Старченко Денис Андрійович 100 (3)
0:23:25
96 (9)   0 (5) 10 (14) 1 206
181 Купріянова Катерина Олександрівна 100 (4)
0:20:51
96 (6) 0 (1) 7 (2) 0 (1) 1 203
182-183 Долженков Олег Олександрович 100 (2)
0:49:02
100 (2)
0:47:10
      2 200
182-183 Косов Олександр Олексійович 100 (8)
4:04:11
100 (2)
4:21:07
0 (1) 0 (1) 0 (1) 2 200
184-185 Бірюкова Катерина Олексіївна 100 (1)
0:13:48
68 (3) 0 (1) 24 (3) 0 (2) 1 192
184-185 Усенко Мирон Олексійович 75 (9) 80 (7) 37 (10)   0 (1) 0 192
186 Бережний Віктор Євгенович 100 (7)
1:26:38
80 (4)   0 (1)   1 180
187 Ключка Артур Юрійович 75 (3) 100 (1)
1:33:12
      1 175
188 Балабай Іван Сергійович 100 (2)
0:17:05
56 (12) 16 (3)     1 172
189 Скиба Андрій Романович 65 (1) 96 (1) 0 (1)     0 161
190 Проніна Валентина Ігорівна 25 (2) 100 (3)
1:17:13
  34 (2) 0 (3) 1 159
191 Корнійчук Максим Олегович 75 (10) 60 (11)   0 (1)   0 135
192 Господарисько Данило Тимурович 35 (4) 60 (2)   39 (8) 0 (2) 0 134
193 Жеребцов Дмитро Валентинович 100 (3)
0:23:57
32 (22)       1 132
194 Скребцов Євген Володимирович 75 (1) 40 (8)   2 (5)   0 117
195-197 Комаромі Андрій Олександрович 100 (2)
0:24:42
0 (1)       1 100
195-197 Слонь Владислав Костянтинович 100 (16)
3:15:05
        1 100
195-197 Семян Михайло Володимирович 100 (5)
2:49:31
        1 100
198 Кузнєцова Ілона Олегівна   72 (3)   22 (10)   0 94
199 Ульянов Єгор Володимирович 35 (7) 56 (6)       0 91
200 Пахомов Олександр Сергійович 90 (3)         0 90
201 Жигилій Дмитро Сергійович 40 (6) 48 (3) 0 (1)     0 88
202 Колісник Андрій Степанович 75 (6) 0 (23)       0 75
203 Данильчук Владислав Сергійович 35 (18)         0 35
204 Єрмак Максим Андрійович 25 (2) 4 (3)       0 29
205-236 Корнєєв Кирило Романович           0 0
205-236 Чугай Даніїл Віталійович           0 0
205-236 Шаповалов Владислав Віталійович           0 0
205-236 Івахненко Владислав Сергійович           0 0
205-236 Долідзе Нікіта Важайович           0 0
205-236 Калиненко Валерія Олександрівна           0 0
205-236 Івакін Мікіта Максимович           0 0
205-236 Коржов Дмитро Євгенович           0 0
205-236 Скомороха Данило Олексійович           0 0
205-236 Логвін Станіслав Юрійович 0 (9) 0 (3) 0 (1)     0 0
205-236 Моргун Любомир Федорович           0 0
205-236 Просвірін Владислав Ігорович 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 0
205-236 Краснік Софія Євгенівна           0 0
205-236 Вітковський Микита Олексійович           0 0
205-236 Іскендеров В’ячеслав Ігорович           0 0
205-236 Тасуй Володимир Олексійович           0 0
205-236 Безуглий Олександр Олегович           0 0
205-236 Іванісов Андрій Олександрович           0 0
205-236 Завада Максим Олександрович 0 (1)         0 0
205-236 Колісник Максим Володимирович 0 (1)         0 0
205-236 Ковальов Ілля Миколайович 0 (1)     0 (1)   0 0
205-236 Степанець Руслан Романович           0 0
205-236 Колтунов Кирило Артемович 0 (14)         0 0
205-236 Бабіч Нікіта Алікович 0 (12) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 0
205-236 Філіпчук Крістіна Вадимівна           0 0
205-236 Садовий Денис Олегович           0 0
205-236 Хвалько Михайло Михайлович           0 0
205-236 Бойко Максим Володимирович           0 0
205-236 Штода Карина Ігорівна 0 (5)     0 (2)   0 0
205-236 Федоренко Марія Леонідівна           0 0
205-236 Гусєв Марк Олегович           0 0
205-236 Шупров Олексій Андрійович           0 0
  Усього:   523 677 1360 872 1300 4732  
  Успішних:   185 172 86 79 1 523  
  %:   35% 25% 6% 9% 0% 11%