Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Харківська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:55:26, Казаков Дмитро Олегович, D.
Остання відправка: 4:59:56, Рощупкін Дмитро Сергійович, D.
Відправки з помилкою системи перевірки 1
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Обозний Максим Васильович 100 (1)
0:03:43
100 (1)
0:09:53
100 (1)
0:33:21
100 (3)
0:53:06
100 (25)
3:33:39
5 500
2 Пилаєв Ігор Ігорович 100 (1)
0:04:56
100 (1)
0:13:02
100 (1)
0:37:59
100 (3)
2:35:30
32 (13) 4 432
3-4 Човпан Ігор Сергійович 100 (1)
0:57:11
100 (1)
1:05:24
100 (1)
1:42:24
100 (24)
3:54:08
5 (5) 4 405
3-4 Попов Павло Олександрович 100 (2)
0:06:43
100 (1)
0:15:04
100 (1)
1:19:32
100 (3)
3:11:48
5 (8) 4 405
5-6 Казаков Дмитро Олегович 100 (1)
0:04:16
100 (1)
0:13:40
100 (2)
1:03:27
100 (11)
4:55:26
  4 400
5-6 Вороной Андрій Станіславович 100 (2)
0:14:45
100 (1)
0:27:28
100 (2)
3:13:18
100 (12)
4:28:26
  4 400
7 Сдобнов Артем Дмитрович 100 (1)
0:06:06
100 (1)
0:17:18
78 (8) 100 (12)
4:04:46
  3 378
8 Піковець Артем Володимирович 100 (2)
0:07:33
100 (2)
0:29:28
72 (4) 100 (8)
4:01:43
  3 372
9 Лисойван Антон Володимирович 100 (2)
0:05:49
100 (5)
0:22:56
63 (1) 100 (4)
3:29:09
  3 363
10-11 Гассєєв Вадим Семенович 100 (1)
0:04:39
100 (1)
0:14:43
100 (3)
1:40:44
60 (7)   3 360
10-11 Зінов`єв Денис Валерійович 100 (2)
0:06:16
100 (1)
0:16:00
100 (19)
2:40:06
60 (18)   3 360
12 Гладков Юрій В`ячеславович 100 (1)
0:04:10
100 (3)
0:22:49
75 (7) 66 (8)   2 341
13-15 Кварацхелія Давид Вахтангович 100 (5)
0:12:43
100 (1)
0:41:25
100 (6)
3:17:04
32 (10)   3 332
13-15 Гончаров Денис Сергійович 100 (1)
0:08:12
100 (5)
1:23:49
72 (4) 60 (14)   2 332
13-15 Матвейшин Дмитро Вікторович 100 (1)
0:04:11
100 (2)
0:10:47
78 (12) 54 (35)   2 332
16 Чуб Володимир Ігорович 100 (1)
0:09:51
100 (1)
0:26:03
100 (1)
1:25:24
28 (11)   3 328
17 Уразовський Артем Владиславович 100 (2)
0:16:02
100 (1)
0:42:48
63 (6) 60 (10)   2 323
18 Тесля Юлія Сергіївна 100 (1)
0:08:03
100 (1)
0:26:51
78 (3) 40 (8) 0 (2) 2 318
19 Рощупкін Дмитро Сергійович 100 (4)
0:50:34
100 (3)
0:52:43
57 (5) 60 (9)   2 317
20 Шкірко Ілля Юзефович 100 (1)
0:05:07
100 (1)
0:18:06
84 (13) 32 (15) 0 (5) 2 316
21 Попович Ярослав Васильович 100 (4)
0:06:14
100 (1)
0:20:04
100 (14)
3:43:53
12 (1)   3 312
22 Філенко Нікіта Олексійович 100 (1)
0:04:48
100 (2)
0:15:14
66 (9) 43 (17)   2 309
23 Коваль Георгій Андрійович 100 (2)
0:06:49
100 (3)
0:25:21
78 (8) 30 (11)   2 308
24 Жадан Костянтин Андрійович 100 (2)
0:17:51
100 (1)
0:36:33
69 (5) 37 (2)   2 306
25 Жаріхін Єгор Тимурович 100 (3)
0:08:07
100 (3)
1:17:49
75 (11) 26 (4)   2 301
26 Татарінова Юлія Максимівна 100 (1)
0:06:25
100 (2)
0:24:42
78 (14) 19 (15)   2 297
27-28 Денисков Святослав Ігорович 100 (1)
0:12:21
100 (2)
0:46:58
63 (2) 32 (6)   2 295
27-28 Моргун Максим Богданович 100 (2)
0:06:53
100 (5)
0:30:32
63 (20) 32 (8)   2 295
29-30 Лазуренко Ілля Олександрович 100 (5)
0:19:06
100 (5)
0:56:27
72 (6) 20 (25)   2 292
29-30 Рябовол Олександр Юрійович 100 (1)
0:07:19
100 (1)
0:28:34
72 (13) 20 (4)   2 292
31-32 Бояринцев Максим Олександрович 100 (2)
0:05:36
100 (1)
0:19:23
78 (8) 12 (11) 0 (2) 2 290
31-32 Нетіпа Микита Олександрович 100 (1)
0:05:08
100 (4)
0:27:00
78 (11) 12 (3)   2 290
33-35 Овчинников Павло Євгенович 100 (1)
0:03:50
100 (2)
0:22:14
69 (4) 20 (6)   2 289
33-35 Бондаренко Михайло Богданович 100 (3)
0:08:09
100 (1)
0:21:34
75 (3) 14 (1)   2 289
33-35 Лінник Олена Степанівна 100 (1)
0:05:20
100 (2)
0:25:06
63 (3) 26 (5)   2 289
36-41 Кудрявцев Дмитро Юрійович 100 (1)
0:05:33
100 (1)
0:14:58
72 (9) 12 (4)   2 284
36-41 Сігалов Володимир Володимирович 100 (1)
0:11:35
100 (1)
0:39:02
72 (8) 12 (1)   2 284
36-41 Голясова Дар’я Дмитрівна 100 (3)
0:17:19
100 (1)
0:41:06
84 (3) 0 (3)   2 284
36-41 Заозерська Софія Олександрівна 100 (2)
0:06:03
100 (2)
0:34:09
72 (4) 12 (1)   2 284
36-41 Гай Дмитро Іванович 100 (3)
0:05:52
100 (3)
0:27:24
72 (5) 12 (2)   2 284
36-41 Чуканов Єгор Артемович 100 (1)
0:09:25
100 (2)
1:22:32
78 (12) 6 (6)   2 284
42 Хмелик Олег Володимирович 100 (1)
0:06:58
100 (1)
0:31:23
51 (10) 32 (11)   2 283
43-44 Захаров Дмитро Олегович 100 (1)
0:03:42
100 (1)
0:25:31
69 (7) 12 (11)   2 281
43-44 Пасько Павло Григорович 100 (2)
0:05:53
100 (1)
0:18:47
69 (16) 12 (1)   2 281
45 Панов Максим Ігорович 100 (1)
0:09:20
100 (1)
0:33:10
60 (4) 20 (15)   2 280
46-48 Браташ Максим Сергійович 100 (2)
0:05:25
100 (2)
0:15:48
78 (2)     2 278
46-48 Сахнюк Устин Андрійович 100 (2)
0:13:27
100 (15)
2:45:33
78 (13) 0 (3)   2 278
46-48 Яркін Денис Вадимович 100 (2)
0:05:26
100 (1)
0:52:06
66 (2) 12 (16)   2 278
49-53 Аксьонов Вадим Сергійович 100 (3)
0:09:57
100 (2)
0:40:45
69 (6) 6 (11)   2 275
49-53 Токар Костянтин Олександрович 100 (1)
0:17:41
100 (1)
0:34:14
63 (4) 12 (6)   2 275
49-53 Микитчук Владислав Михайлович 100 (1)
0:10:33
100 (1)
0:27:47
69 (7) 6 (2)   2 275
49-53 Рощупкін Михайло Сергійович 100 (2)
0:07:39
100 (2)
0:19:51
63 (5) 12 (4) 0 (9) 2 275
49-53 Семченко Олексiй Сергiйович 100 (1)
0:32:30
100 (2)
0:45:58
63 (3) 12 (2)   2 275
54-58 Кіценко Олександр Юрійович 100 (1)
0:04:46
100 (2)
0:22:31
72 (3)     2 272
54-58 Мещерякова Анастасія Іванівна 100 (1)
0:12:47
100 (1)
0:50:58
72 (6)     2 272
54-58 Борейко Антон Олегович 100 (1)
0:05:08
100 (1)
0:21:33
66 (27) 6 (5)   2 272
54-58 Крячко Ірина Геннадіївна 100 (2)
0:07:20
100 (3)
1:07:05
72 (4)     2 272
54-58 Порохняк Володимир Юрійович 100 (2)
0:43:46
100 (8)
3:50:17
72 (13) 0 (4)   2 272
59-69 Рябцев Денис Олександрович 100 (1)
0:06:44
100 (1)
0:26:31
57 (7) 12 (5)   2 269
59-69 Гриненко Валерій Владиславович 100 (1)
0:05:45
100 (3)
0:18:31
63 (18) 6 (9)   2 269
59-69 Кравченко Віктор Дем’янович 100 (2)
0:11:41
100 (2)
0:26:07
57 (2) 12 (6)   2 269
59-69 Лейба Михайло Андрійович 100 (1)
0:19:56
100 (1)
0:42:48
69 (4) 0 (2)   2 269
59-69 Кузьменко Пилип Михайлович 100 (1)
0:12:44
100 (1)
0:28:31
57 (18) 12 (11)   2 269
59-69 Ломакін Володимир Васильович 100 (2)
0:21:03
100 (1)
0:45:54
63 (9) 6 (10)   2 269
59-69 Щербінін Павєл Денисович 100 (2)
0:11:48
100 (1)
0:33:56
63 (9) 6 (5)   2 269
59-69 Коваленко Маргарита Сергіївна 100 (1)
0:06:15
100 (10)
0:53:37
63 (14) 6 (8)   2 269
59-69 Галіба Меліса Сергївна 100 (1)
0:08:50
100 (2)
0:55:20
63 (5) 6 (16)   2 269
59-69 Колос Софія Андріївна 100 (1)
0:21:34
100 (3)
0:56:48
69 (3) 0 (2)   2 269
59-69 Андронов Герман Володимирович 100 (3)
0:10:12
100 (3)
1:25:15
57 (8) 12 (1)   2 269
70-71 Першина Анастасія Андріївна 100 (1)
0:09:05
100 (1)
0:28:01
60 (2) 6 (2)   2 266
70-71 Харченко Федір Олександрович 100 (2)
0:10:01
100 (4)
1:39:10
54 (5) 12 (9)   2 266
72-83 Кісельов Олександр Русланович 100 (2)
1:51:04
100 (4)
2:37:12
63 (4)     2 263
72-83 Степанов Михайло Володимирович 100 (3)
0:07:24
100 (4)
0:55:51
63 (13) 0 (5)   2 263
72-83 Подшивалова Ольга Євгеніївна 100 (1)
0:06:16
100 (15)
3:39:29
63 (8) 0 (9)   2 263
72-83 Керимов Ілля Ельчинович 100 (1)
0:09:56
100 (1)
0:43:11
63 (3)     2 263
72-83 Синельніков Олександр Олександрович 100 (3)
0:17:07
100 (4)
0:53:02
63 (15) 0 (5)   2 263
72-83 Шупров Олексій Андрійович 100 (2)
0:14:57
100 (1)
0:52:02
63 (2)     2 263
72-83 Малєєв Олексій Сергійович 100 (1)
0:04:51
100 (1)
0:28:34
63 (9)     2 263
72-83 Лещинський Владислав Володимирович 100 (1)
0:17:19
100 (21)
2:41:17
63 (18)     2 263
72-83 Полежака Арсенiй Дмитрович 100 (3)
0:10:12
100 (2)
0:38:45
51 (3) 12 (5)   2 263
72-83 Попович Олександр Дмитрович 100 (2)
0:10:03
100 (1)
0:37:30
63 (4) 0 (6)   2 263
72-83 Харетоненко Михайло Олександрович 100 (1)
0:09:20
100 (2)
1:03:35
63 (6) 0 (1)   2 263
72-83 Коровкін Нікіта Валерійович 100 (2)
0:04:16
100 (7)
1:07:47
63 (20) 0 (3)   2 263
84-90 Сапєлкін Борис Костянтинович 100 (2)
0:08:08
100 (6)
1:48:57
60 (13) 0 (1) 0 (1) 2 260
84-90 Плотніков Ілля Сергійович 100 (10)
2:22:18
100 (5)
3:17:57
60 (16) 0 (13)   2 260
84-90 Грабар Олексій Володимирович 100 (1)
0:07:06
100 (8)
1:21:13
60 (6) 0 (17)   2 260
84-90 Лебідь Михайло Вікторович 100 (1)
0:09:15
100 (9)
3:23:47
60 (12)     2 260
84-90 Куцин Андрій Сергійович 100 (2)
0:08:18
100 (1)
0:26:19
48 (8) 12 (2)   2 260
84-90 Бабак Данііл Володимирович 100 (1)
0:06:59
100 (5)
2:04:11
60 (5) 0 (2)   2 260
84-90 Жаріхін Ігнат Тимурович 100 (4)
0:34:34
100 (7)
1:44:40
60 (2) 0 (2)   2 260
91-93 Горкун Олександр Валерійович 100 (1)
0:13:52
100 (9)
1:05:16
57 (4) 0 (3)   2 257
91-93 Козюк Дмитро Леонтійович 100 (3)
0:07:55
100 (3)
2:25:09
57 (10)     2 257
91-93 Момот Олег Мирославович 100 (1)
0:09:22
100 (8)
1:04:38
57 (5)     2 257
94 Кочетов Дмитро Анатолійович 100 (8)
1:14:27
94 (1) 60 (5) 0 (3)   1 254
95-104 Курсін Никита Дмитрович 100 (1)
0:11:47
100 (5)
1:47:54
51 (4)     2 251
95-104 Азуз Амір АхмадІбрагім 100 (2)
0:15:06
100 (4)
3:28:51
51 (14) 0 (5)   2 251
95-104 Божко Юрій Олексійович 100 (3)
0:14:33
100 (4)
3:00:04
51 (2) 0 (3) 0 (2) 2 251
95-104 Семенченко Вадим Дмитрович 100 (3)
0:15:16
100 (3)
4:46:42
51 (3) 0 (9)   2 251
95-104 Купріянова Катерина Олександрівна 100 (3)
0:14:43
100 (3)
2:40:27
51 (2) 0 (1)   2 251
95-104 Бєгунов Ілля Олексійович 100 (2)
0:28:49
100 (4)
1:22:27
51 (5)     2 251
95-104 Ткач Пилип Валерійович 100 (3)
0:07:21
100 (7)
3:01:07
51 (7) 0 (2)   2 251
95-104 Пермяков Ілля Костянтинович 100 (2)
0:07:36
100 (3)
0:27:51
51 (7)     2 251
95-104 Ковальчук Єремій Юрійович 100 (2)
0:09:32
100 (7)
0:55:11
51 (4) 0 (1)   2 251
95-104 Уманський Лев Михайлович 100 (2)
0:08:55
100 (5)
0:55:43
51 (17) 0 (1)   2 251
105 Умнов Кірил Геннадійович 100 (1)
0:05:27
86 (8) 51 (2) 12 (19) 0 (3) 1 249
106 Туренко Назар Олегович 100 (1)
0:11:06
100 (18)
3:57:46
48 (14) 0 (23)   2 248
107-108 Пітенко Олексій Євгенович 100 (4)
3:24:09
100 (2)
1:10:32
45 (13)     2 245
107-108 Волков Дем’ян Сергійович 100 (3)
0:14:55
100 (5)
4:31:05
45 (5) 0 (1)   2 245
109-110 Гамов Олексiй Андрiйович 100 (2)
1:30:19
100 (4)
1:52:17
42 (4) 0 (7)   2 242
109-110 Деркач Іван Віталійович 100 (1)
0:22:30
100 (2)
1:21:50
42 (4)     2 242
111-112 Новиков Гліб Костянтинович 100 (7)
0:57:26
88 (7) 51 (1) 0 (1)   1 239
111-112 Кабалянц Анастасія Петрівна 100 (3)
0:55:13
100 (3)
1:08:03
39 (5) 0 (2)   2 239
113 Білецька Аліна Романівна 100 (2)
0:11:16
69 (2) 63 (2) 0 (1)   1 232
114 Храмцов Денис Ігорович 100 (1)
0:17:46
98 (5) 33 (2) 0 (1)   1 231
115-116 Загоруйко Антон Анатолійович 100 (1)
0:08:59
100 (11)
1:16:50
27 (8) 0 (3)   2 227
115-116 Носенко Микита Дмитрович 100 (4)
0:36:57
100 (2)
1:05:30
21 (4) 6 (5)   2 227
117-118 Шевченко Тимур Антонович 100 (1)
0:04:27
94 (19) 27 (9)     1 221
117-118 Бондаренко Катерина Тарасівна 100 (2)
1:19:44
100 (1)
1:21:49
21 (10) 0 (2)   2 221
119 Кубарєв Ілля Олександрович 100 (3)
0:18:34
100 (2)
0:54:39
18 (3)     2 218
120-121 Матюшенко Іван Миколайович 100 (2)
0:06:01
100 (2)
1:10:21
15 (24) 0 (1) 0 (1) 2 215
120-121 Деревянко Олег Андрійович 100 (2)
0:04:50
100 (4)
1:01:41
15 (6) 0 (4)   2 215
122-123 Тодоров Максим Віталійович 100 (1)
0:08:10
100 (5)
0:49:26
12 (5) 0 (3)   2 212
122-123 Однокоз Данило Олегович 100 (1)
0:03:44
100 (4)
1:10:35
6 (13) 6 (6)   2 212
124 Бойко Єгор Сергійович 100 (1)
0:15:07
100 (1)
1:09:16
9 (1) 0 (2)   2 209
125 Тращій Микита Сергійович 100 (3)
0:06:34
100 (14)
2:14:35
6 (18) 0 (25)   2 206
126-133 Жеребцов Дмитро Валентинович 100 (3)
0:22:04
100 (3)
1:29:48
3 (5)     2 203
126-133 Шайко Владислав Олександрович 100 (3)
1:41:50
100 (14)
4:23:19
3 (14) 0 (12)   2 203
126-133 Шудренко Данило Максимович 100 (2)
0:16:15
100 (2)
0:34:25
3 (1) 0 (2)   2 203
126-133 Пашковський Вадим Олександрович 100 (2)
0:15:27
100 (1) 3 (1)     1 203
126-133 Столбецький Юрій Олександрович 100 (9)
0:56:38
100 (5)
4:00:01
3 (3)     2 203
126-133 Сіконенко Антон Григорійович 100 (1)
0:20:34
100 (5)
1:37:34
3 (5)     2 203
126-133 Дімітрієв Владислав Віталійович 100 (3)
0:07:42
100 (5)
2:55:03
3 (2) 0 (2)   2 203
126-133 Ткачов Захар Олексійович 100 (4)
0:36:49
94 (2) 9 (2)     1 203
134-150 Жувак Богдан Русланович 100 (2)
0:09:22
100 (4)
2:44:48
0 (3)     2 200
134-150 Зайцев Максим Андрійович 100 (1)
0:18:47
100 (1)
0:56:32
    0 (3) 2 200
134-150 Трегубенко Максим Андрійович 100 (2)
0:16:50
100 (1)
0:55:07
  0 (3)   2 200
134-150 Чорногуб Дмитро Олександрович 100 (1)
0:07:18
100 (1)
0:48:36
  0 (2)   2 200
134-150 Буцулін Ігор Олександрович 100 (2)
0:26:48
100 (1)
0:50:52
0 (1) 0 (1)   2 200
134-150 Баранніков Валентин Олексійович 100 (2)
0:17:03
100 (2)
2:43:58
      2 200
134-150 Іскендеров В’ячеслав Ігорович 100 (1)
0:07:54
100 (4)
1:14:24
      2 200
134-150 Маценко Дмитро Олександрович 100 (1)
0:12:14
100 (6)
4:00:44
      2 200
134-150 Потапчук Тетяна Олексіївна 100 (3)
0:14:11
100 (3)
2:23:11
      2 200
134-150 Винокуров Данііл Олександрович 100 (5)
0:19:06
100 (5)
1:28:56
      2 200
134-150 Лігай Віктор Олексійович 100 (1)
0:10:57
100 (10)
1:39:53
0 (1) 0 (32)   2 200
134-150 Лобас Дар’я Олександрівна 100 (2)
0:15:55
100 (4)
2:08:38
  0 (2)   2 200
134-150 Загревський Дмитро Олегович 100 (1)
0:16:19
100 (4)
1:31:00
      2 200
134-150 Казюта Іван Дмитрович 100 (12)
3:29:01
100 (5)
4:06:50
      2 200
134-150 Курганський Андрій Романович 100 (1)
0:09:24
100 (1)
0:29:41
0 (1)     2 200
134-150 Нікора Дмитро Ігорович 100 (2)
0:11:36
100 (1)
0:31:35
  0 (1)   2 200
134-150 Рубін Юхим Едуардович 100 (1)
0:18:19
100 (4)
0:44:33
      2 200
151 Голтяй Артем Сергійович 100 (1)
0:15:41
96 (8) 3 (9) 0 (5)   1 199
152 Сюсько Василь Васильович 100 (1)
0:09:46
98 (9) 0 (2)     1 198
153-155 Мельникович Микита Сергійович 100 (1)
0:08:01
38 (9) 48 (6) 0 (1)   1 186
153-155 Усенко Мирон Олексійович 100 (15)
1:57:51
47 (7) 39 (3) 0 (2)   1 186
153-155 Котелевець Владислав Сергійович 100 (1)
0:13:27
86 (17) 0 (4)     1 186
156 Чугай Даніїл Віталійович 100 (7)
1:50:03
85 (19) 0 (1)     1 185
157 Мурзіна Вікторія Станіславівна 100 (1)
0:07:43
83 (3)       1 183
158 Комаромі Андрій Олександрович 100 (5)
0:39:42
82 (5) 0 (1)     1 182
159 Лучанінов Вячеслав Максимович 100 (3)
0:19:42
79 (16)   0 (2)   1 179
160 Ковальов Михайло Ігорович 70 (7) 100 (2)
1:01:10
0 (1)     1 170
161 Порошкін Антон Сергійович 100 (5)
0:24:51
69 (12)   0 (1)   1 169
162 Старченко Денис Андрійович 100 (4)
0:11:32
61 (14) 6 (3) 0 (1)   1 167
163 Абакумов Владислав Олексійович 100 (1)
0:09:33
59 (6) 3 (1)     1 162
164 Григоренко Володимир Сергійович 100 (1)
0:10:56
32 (27) 27 (16) 0 (2)   1 159
165 Осиченко Ілля Олександрович 100 (2)
0:24:32
46 (3) 3 (3)     1 149
166-167 Тішонко Олексій Максимович 70 (12) 73 (6)   0 (3)   0 143
166-167 Шимко Сергій Олексійович 100 (11)
1:23:01
40 (5) 3 (1)     1 143
168 Голодніков Дмитро Павлович 100 (8)
2:41:34
42 (23) 0 (1)     1 142
169 Іванісов Андрій Олександрович 100 (4)
0:43:50
41 (14)       1 141
170 Кошевой Владислав Дмитрович 100 (1)
0:13:51
40 (13)       1 140
171-172 Камалова Еліна Максимівна 100 (4)
3:34:21
38 (2)       1 138
171-172 Гусєв Марк Олегович 100 (2)
0:26:42
38 (2) 0 (1)     1 138
173 Фролов Іван Володимирович 100 (3)
0:10:13
31 (7) 3 (2)     1 134
174-175 Скиба Андрій Романович 100 (1)
0:25:10
31 (20) 0 (2)     1 131
174-175 Власов Михайло Сергійович 100 (4)
0:31:22
31 (13) 0 (2) 0 (1)   1 131
176 Вовченко Вікторія Олександрівна 100 (4)
0:11:23
27 (15) 3 (9) 0 (3)   1 130
177-178 Пашковський Артем Вадимович 100 (1)
0:12:16
27 (1)       1 127
177-178 Косов Олександр Олексійович 100 (5)
3:30:40
27 (1)       1 127
179 Шаповалов Владислав Віталійович 100 (1)
0:08:08
26 (7) 0 (4)     1 126
180 Петрикін Нікіта Ігорович 100 (1)
0:14:48
19 (1)       1 119
181 Бірюкова Катерина Олексіївна 100 (2)
0:08:33
14 (2) 3 (2)     1 117
182-184 Норков Арсеній Сергійович 100 (3)
0:24:04
14 (6) 0 (3)     1 114
182-184 Шумейко Максим Денисович 100 (2)
0:08:14
14 (12)       1 114
182-184 Пономаренко Олексій Валерійович 100 (4)
4:04:55
14 (9) 0 (1) 0 (2)   1 114
185 Проніна Валентина Ігорівна 100 (2)
0:29:10
8 (5)       1 108
186 Семененко Артур Владиславович 80 (5) 24 (3)   0 (1)   0 104
187 Прохорчук В’ячеслав Ігорович 70 (3) 31 (9)       0 101
188-191 Корнійчук Максим Олегович 100 (3)
0:41:19
0 (21)       1 100
188-191 Долженков Олег Олександрович 100 (5)
0:27:16
        1 100
188-191 Садовий Денис Олегович 100 (1)
0:49:51
        1 100
188-191 Дерека Артем Володимирович 100 (11)
0:43:38
0 (11) 0 (13)     1 100
192 Балабай Іван Сергійович 80 (10) 10 (10) 0 (3)     0 90
193 Господарисько Данило Тимурович 80 (15) 3 (31)       0 83
194 Салигін Юрій Віталійович 0 (8) 24 (1) 51 (5)     0 75
195 Плахотя Антон Олександрович 70 (2) 2 (11)       0 72
196-197 Семян Михайло Володимирович 70 (15)         0 70
196-197 Вітковський Микита Олексійович 70 (9) 0 (1)       0 70
198 Ключка Артур Юрійович 65 (3) 0 (5)       0 65
199 Скребцов Євген Володимирович 60 (1) 0 (1)       0 60
200 Кириченко Кирило Павлович 50 (9)         0 50
201 Скомороха Данило Олексійович 30 (1) 14 (7)     0 (1) 0 44
202 Слонь Владислав Костянтинович 25 (13)         0 25
203-236 Корнєєв Кирило Романович           0 0
203-236 Івахненко Владислав Сергійович           0 0
203-236 Долідзе Нікіта Важайович 0 (7)         0 0
203-236 Кузнєцова Ілона Олегівна 0 (1)         0 0
203-236 Данильчук Владислав Сергійович 0 (39)         0 0
203-236 Колісник Андрій Степанович 0 (41)         0 0
203-236 Калиненко Валерія Олександрівна           0 0
203-236 Івакін Мікіта Максимович           0 0
203-236 Жигилій Дмитро Сергійович 0 (2)         0 0
203-236 Коржов Дмитро Євгенович 0 (6)         0 0
203-236 Тарасова Діана Русланівна 0 (3) 0 (3)       0 0
203-236 Єрмак Максим Андрійович 0 (2)         0 0
203-236 Логвін Станіслав Юрійович 0 (16) 0 (2)       0 0
203-236 Моргун Любомир Федорович           0 0
203-236 Просвірін Владислав Ігорович 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 0
203-236 Краснік Софія Євгенівна           0 0
203-236 Бережний Віктор Євгенович 0 (12) 0 (6)       0 0
203-236 Тасуй Володимир Олексійович 0 (3)         0 0
203-236 Безуглий Олександр Олегович 0 (10) 0 (3)       0 0
203-236 Завада Максим Олександрович 0 (1)         0 0
203-236 Колісник Максим Володимирович 0 (1)         0 0
203-236 Ковальов Ілля Миколайович 0 (1)   0 (1)     0 0
203-236 Степанець Руслан Романович           0 0
203-236 Колтунов Кирило Артемович 0 (12)         0 0
203-236 Бабіч Нікіта Алікович 0 (4)         0 0
203-236 Філіпчук Крістіна Вадимівна 0 (11)         0 0
203-236 Хвалько Михайло Михайлович 0 (6)         0 0
203-236 Бойко Максим Володимирович           0 0
203-236 Юзков Олександр Миколайович 0 (15) 0 (7) 0 (3)     0 0
203-236 Штода Карина Ігорівна 0 (4)         0 0
203-236 Ульянов Єгор Володимирович 0 (16)         0 0
203-236 Федоренко Марія Леонідівна 0 (6)         0 0
203-236 Пахомов Олександр Сергійович 0 (7)         0 0
203-236 Федорченко Микола Володимирович 0 (1)         0 0
  Усього:   783 996 1060 825 81 3745  
  Успішних:   187 143 11 9 1 351  
  %:   24% 14% 1% 1% 1% 9%